Jeśli trafiłeś na naszą stronę to z pewnością szukasz sprawdzonych akcesoriów spacerowych dla psa. Marka NELSON-X to całkowicie polska marka akcesoriów dla psów powstała we współpracy z kynopsycholog Edytą Dziapą-Thomas. Nasze produkty cechują unikalne rozwiązania np. podwójne półkole do przypięcia psa w szelkach typu guard czy plastikowa niezwykle wygodna rączką do przytrzymania psa. Naszą największą dumą są opinie o naszych produktach, które przytaczamy poniżej, a to tylko niektóre z nich. Tworzymy najlepsze akcesoria spacerowe dla Twojego pupila!
Jako jedna z nielicznych firm na rynku prowadzimy testy zerwaniowe każdego elementu metalowego, który służy do produkcji naszych produktów. Testy takie wprowadziliśmy po uwagach ze strony naszych klientów, dzięki temu macie Państwo pewność naszych wyrobów.

Jakość

Produkty szyjemy z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przetrwają nawet kilka lat. Korzystamy z mocnych taśm oraz wysokiej jakości okuć i klamr, a także dbamy, aby każdy szew był trwały. Dla wyjątkowych niszczycieli mamy specjalnie wzmocnioną serię Nelson-X Pro.

Bezpieczeństwo

Dbamy, aby nasze produkty nie posiadały ostrych krawędzi i były całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twojego psa. Dodatkowo nasz szeroki wybór pozwala idealnie dopasować rodzaj szelek do budowy psa i jego aktywności, dzięki czemu pies będzie mógł bezpiecznie robić to, co lubi.

Zobacz co wyróżnia produkty Nelson-X

Praktyczność

Dobieramy materiały tak, aby użytkowanie produktów Nelson-X było przyjemnością. Produkty są wykonane z tkanin, które łatwo utrzymać w czystości. Różne typy zapięć sprawiają, że zakładanie jest proste i szybkie, a dzięki łatwej regulacji, szelki rosną razem z psem.

Wygląd

Dbamy o to, aby każdy produkt był estetycznie wykonany i absolutnie pasował do charakteru Twojego psa. Można u nas dobrać klasyczne jednokolorowe szelki czy obroże, a także modne wzory. Od różu dla psich księżniczek, przez geometryczne wzory dla psich dżentelmenów, aż po czarne wzmocnione produkty dla prawdziwych niszczycieli.

Opinie o naszych szelkach typu Guard:

 

Opinie o szelkach antyucieczkowych

Opinie o innych produktach:

Nasze produkty

.