Chcesz wygrać pieniądze na super szelki czy obrożę?!

Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań dotyczących zakupu produktów marki NELSON-X! To proste - Ty wypełniasz ankietę - my nagradzamy najlepsze ankiety. Spośród ankiet wyłonimy 1 osobę, które otrzymają nagrodę - kod rabatowy o wartości 200 zł do wykorzystania na zakup naszych produktów

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety w imieniu wszystkich osób, które pracują nad marką NELSON-X - dzięki tej ankiecie my ulepszamy nasze produkty dla Was!

Tworzymy tylko najlepsze, nie szkodzące psom akcesoria spacerowe. Wybierające szelki, smycze czy obroże spod znaku NELSON-X macie Państwo pewność, że produkt został stworzony we współpracy z kynopsycholog, przeszedł testy wytrzymałościowe i zerwaniowe oraz został przetestowany przez psy współpracujące z nami! Bo bezpieczeństwo i wygoda naszych pupili jest dla nas najważniejsza...

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ankietę konkursową, a w ostatnim punkcie podać swój adres mailowy. 

 

TAK, WYPEŁNIAM ANKIETĘ

Nagrody w konkursie

1. Zwycięzca konkursu, osoba która napisze najciekawszą ankietę, otrzymuje kupon rabatowy o wartości 200 zł do wydania w sklepie Nelson-X.pl (kupon można wydać na dowolne produkty). Kupon ma ważność 1 rok.
Nagrody nie podlegają wymianie, zamianie, w tym w szczególności nie podlegają wymianie na kwoty pieniężne.

Harmonogram konkursu

1. Ankietę konkursową można wypełnić do ostatniego dnia miesiąca do godziny 23:59:59 CET
2. W dniach 1-14 każdego miesiąca komisja konkursowa NELSON-X wyłoni najlepszą naszym zdaniem odpowiedź, która zostanie wyróżniona nagrodą.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: Regulamin konkursu

 

Wygraną możesz przeznaczyć na:

.