Jak dobrać
odpowiedni rozmiar?

Jak się okazuje to wciąż problem - skorzystaj z naszych porad i dobierz produkt idealny

1. Zmierz dokładnie psa

W zależności od tego jaki produkt chcemy zakupić mierzymy psa centymetrem krawieckim w podanych na rysunkach miejscach - zwróćmy szczególną uwagę na miejsca pomiaru. Jeśli nie masz centymetra krawieckiego możesz użyć sznurka, a następnie sznurek zmierzyć calówką czy linijką.

Nasza porada: masz problem ze zmierzeniem psa? Zrób to kiedy pies odpoczywa i leży na boku - to niezwykle ułatwia pomiar!2. Dopasuj zmierzone wartości do tabeli rozmiarów

Jeżeli wszystkie wartości mieszą się w granicach rozmiarówki - jest idealnie! Artykuł powinien być dobrze dopasowany. Jeżeli któryś wymiar nie pasuje - skontaktuj się z nami - doradzimy lub uszyjemy produkt na miarę - nie pobieramy dodatkowych opłat za indywidualne dopasowanie obroży czy szelek, jedynie czas realizacji zamówienia może być dłuższy oraz takiego produktu nie można zwrócić.

Nasza porada: idealnie jest kiedy pies znajduje się w środkowej części rozmiarówki, dzięki temu kiedy przytyje lub schudnie, tak tak psy też mają wahania wagi, szelki będzie można wyregulować i nadal będą dobre.